Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Alenen Sihir Kampı

Agora Sanat Köyü, yeniden iftiharla sunar: ALENEN SİHİR KAMPI 11-13 Temmuz- Çanakkale

Tarihin en eski sanat dallarından biri olan Sihirbazlık için Agora sihirli kapılarını yeniden açıyor. @alenensihir ‘in iki yetenekli sihirbazı; @magic.alfredo ve @secoabi tüm sırlarıyla Alenen Sihir Kampı‘nı gerçekleştiriyor. 11-13 Temmuzda @agorasanatkoyu ‘nde gerçekleşecek kampta; sihirbazlık tarihi, illüzyon teknikleri, objeler ve sihir gösterileri, sürpriz katılan sihirbazlar ile birlikte sihirli anlar yaşanacak.

Özellikle çocuk alanında uzmanlaşan meslek sahipleri, doktorlar, öğretmenler, psikologlar, vs. haricinde sahne sanatlarının herhangi bir alanındaki sanatçılar, sihirbazlığa ilgi duyan ve sihirli dünyanın kapılarını aralamak isteyen herkese açıktır.
Eğer sen de insanları sihirle şaşırtmak istiyorsan Alenen Sihir Kampı’nda görüşmek üzere!
Sihirle kalınız.

Agora’ya dair; Deniz kenarında bir koruluğun içine kurulu bungalov, çadır ve karavan kampıdır Agora Sanat Köyü; doğanın içerisinde, inzivaya uygun, sağlıklı yemekleriyle iddialı bir mutfağı olan izole bir alandır. Molalarda denize girilebilen hem tatil hem atölye alanıdır. Beyaz perdede film seyredip ardından ateş başında sohbetlerle, belki de gösterilerle renklenen akşamların mekanıdır. 🙂 Agora Ailesi olarak sanatın, kültürün, bir olmanın, paylaşmanın iyileştirici, birleştirici gücüne inanıyoruz, bu uğurda sizleri de yuvamıza davet ediyoruz.

Detaylı bilgi için 05301391700 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Sevgiyle 🌿